Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Eltérő méretű pupillák. Mi...

Eltérő méretű pupillák. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Szembetegség, de rossz agyi működés is. Fordulj orvoshoz, ő az aki vizsgálatokkal és szaktudásának használatával ki tudja deríteni mi okozza!
2010. febr. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
van egyéb szemproblémám: kancsalság. biztos ezzel van közvetett összefüggésben, de még nem kérdeztem erről orvos soha. most csak úgy eszembe jutott, hátha tudja valaki.
2010. febr. 18. 11:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem elszakadt a pupillát záró gyűrűs izom, s ezért. De súlyos baj jele is lehet, agydaganattól a nemtommiig, lényeg, hogy fontos szemészhez menni vele mielőbb.
2010. febr. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha szemüveges vagy, vagy rosszabb az egyik szemed mint a másik, attól is lehet, hogy a rosszabbnak erőltetnie kell magát. Nekem is ez van, a jobb szemem rosszabb és nagyobb a pupillám is, mert "koncentrálnia" kell, hogy jól lásson.

:D

2010. febr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
A skizofrénia egyik jele!!!
2010. febr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nem valószínű, hogy skizo vagyok... :)


igen, nekem is a rossz szememen nagyobb a pupilla. valószínű ez lehet az oka, mármint az erőlködés

2010. febr. 19. 09:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is megijjedtem mikor a 6 éves lányomon észrevettem ,hogy a bal pupillája nagyobb!Azonnal elvíttem idegorvoshoz,meg szemészetre!Tökéletes a látása és a nefrológus sem talált semmi rendellenes dolgot!Azt monda egy veleszületett dolog és ennyi!:)
2010. febr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!