Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha -3-as dioptriás a szemem,...

Ha -3-as dioptriás a szemem, de picivel erősebb kontaklencse pl. -3,25 van a szemembe, akkor azt hogyan fogom érzékelni? Van valakinek ilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés
Mert állítólag egy jóval erősebb lencsénél megfájdul az ember feje. De egy picivel erősebb (0,25) lencsénél kíváncsi lennék hogy reagál a szemem, szervezetem.
2015. ápr. 1. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
A szemet már lehet gyógyítani különböző technikákkal! Próbáld meg ezeket: Szemüveg a kukába: https://www.youtube.com/watch?v=u606i4JchnM
2015. ápr. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom! Köszi! pont ezért kérdezem! mert ahogy elkezd javulni a szemem, kisebb dioptriákra kell majd váltanom.
2015. ápr. 1. 10:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok sikert! :)
2015. ápr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha erős akkor megfájdul a szemed és ettől a fejed is. Én lencse próbánál kaptam először negyed dioptriával erősebb lencsét, de nagyon rossz érzés volt még a pár percig is amíg beraktam.
2015. ápr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!