Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit csináljak holnap orvosi...

Mit csináljak holnap orvosi vizsgálat?

Figyelt kérdés
Holnap lesz a suliban vizsgálat és rossz a szemem de szemüveget nem hordok pedig van. És gondolom majd kell táblát olvasni és az nem fog menni.És utána mondjam h van szemüvegem vagy ne?

2015. ápr. 29. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Mondd előtte. És vidd a szemüveget, majd ott azzal olvastatnak, hogy elég erős-e vagy új kell.

Amúgy máskor is hordanod kéne, ha annyira nem látsz, hogy a tábláról már előre tudod, hogy nem fogod tudni leolvasni a dolgokat.

2015. ápr. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vidd el a szemuvegedet, vedd fel arra a par percre, majd ha mentek ki vedd le, es rakd be a taskadba. Nem halsz bele 😉
2015. ápr. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De igazából el vagyok nélküle.És ha nem viszem?
2015. ápr. 29. 17:04
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, én is elvoltam 18 éves koromig (9-ben írták fel) nélküle.

Olyan szinten rossz a szemem, hogy a jobboldalira alig látok valamit, amit - ha normálisan hordom a szemcsit anno - meg lehetett volna előzni.


Hajrá, kérdező, légy csak hiú, aztán meg szpj egy életen át!

2015. ápr. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Leugatnak. Nekem is vinnem kellett, pedig csak -0,5, -0,75-os a szemem.. Inkább vidd el, jobb a békesség.
2015. ápr. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vidd magaddal, és használd is. Butaság amit csinálsz, hogy nm használod.
2015. ápr. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem azon van a hangsúly, hogy vidd-e vagy sem hanem azon, hogy használnod kellene, mert többet árt mint használ. Sőt csak árt. De ha ekkora hiú pö.s vagy akkor mond azt, hogy keveset aludtál mert tanulnod kellett és azért nem tudod elolvasni, mert hajnalig fent voltál. Ennyi!
2015. ápr. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Számomra azért érdekes,hogy suliba jársz, rossz a szemed, gondolom a táblát sem látod rendesen és nem hordod a szemüveget!Ha annyira nem tudsz vele megbarátkozni akkor próbálkozz a kontaktlencsével, de arra,hogy jól láss később is szükséged lesz!
2015. ápr. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi a fenéért nem hordod ha kell? Így pár év múlva már szódásszifon szemüveg kell majd mert anélkül semmit nem fogsz látni, na az aztán szép lesz... [link] :D

Vagy legalább kontaktlencsét hordj ha nem látsz.

2015. ápr. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!