Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Futás közben a fehér színt...

Futás közben a fehér színt vörösnek látom?

Figyelt kérdés

Minden este szoktam futni, az utóbbi pár hétben, amikor futás közben kezdek elfáradni a fehér színű fényt vöröses árnyalatúnak látom.(lámpák fénye, telefon kijelzője, stb...)

17/F


2015. jún. 15. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Elérted a fénysebességet!

Ne ijedj meg, ez természetes, idővel hozzá fogsz szokni!

2015. jún. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább fordulj orvoshoz. Jobb félni, mint megijedni.
2015. jún. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
furiiiiiiiiiiiii, menj orvoshoz :) a vercukorszinted is leeshet, ne fuss, inkabb gyalogolj gyorsan
2015. jún. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#3 Igazad lehet, mert cukorbeteg vagyok, de erre nem gondoltam. Nem szívesen fordulok orvoshoz, mert amikor megállapították, hogy cukorbeteg vagyok, előtte már többször is mentem az orvoshoz olyan panaszokkal, hogy rosszul vagyok némely ételtől, időnként szédülök és lelassul a gondolkozásom. A háziorvosom erre csak azt felelte, hogy biztos csak a suliból akarok lógni, ne raboljam az idejét stb.., majd egyszer csak összeestem és majdnem ottmaradtam.

2015. jún. 17. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!