Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » SÜRGŐS! Egy darab lencsét...

SÜRGŐS! Egy darab lencsét lehet venni az optikában? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Szóval van egy pár lencsém és az egyik elveszett. A sima (a másik cylinderes).

Szóval, egy darab dioptriás lencse kellene, a legjobb lenne 1 hónapos de a 2 hetes is jó mert addigra megérkezik a következő adag lencsém (ezért nem akarok egy egész dobozzal venni mert már megrendeltem). Ez megoldható ha épp van nekik ott abban a dioptriában ami nekem kell?

Előre is köszi!



2015. jún. 22. 21:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Persze,mi mindig adtunk régi vevőnek,ha nálunk rendelte egyébként is a lencsét,és volt raktáron.Menj be nyugodtan kérni.
2015. jún. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

nem lehet

csak dobozolva van vagy próbalencse, próbalencsét viszont nem adhatják el

2015. jún. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Persze,nem eladják,csak adják.Mi is adtunk.Előfordul,hogy lesz a lencsével valami.Nem gyakori,de akkor is.
2015. jún. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Olyat ami csak 1 db egyik szemre?

Abban az optikában szeretmém venni ahol kaptam a próbalencséket is:)

Mennyibe kerül az az 1 db?

2015. jún. 22. 21:29
 5/15 anonim ***** válasza:
Na várj!Most akkor rendeltél már ott dobozos lencsét többször,rendszeresen?Mert nekem az jön le,hogy elmentél,megnézték a dioptriát,és te dobozzal máshonnan vagy netről rendeled az adataid alapján.
2015. jún. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ott voltam náluk kezdő lencsésként, tőlük kaptam egy próbalencsét, 1 hónapra valót, meg folyadékot, de az már kifogyott. Akkor fizettem a kezdőcsomagért párezer forintot meg egyszer vettem ott egy 300 ml-es folyadékot.

Most már lejárt a próbalencse és kell a következő adag, amit a netről rendeltem meg, mert sokkal olcsóbb mint az optikában lenne. Csakhogy a meglévő 1 pár lencsém közül ugye az egyik elveszett, így nem tudom megvárni hogy a rendelés ideérjen, hanem gyorsban kellene egy lencse valahonnan, az sem baj ha belekerül valamennyi pénzbe.

Erre van megoldás?:S

2015. jún. 22. 21:54
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Akkor addig szemüveg,mert ez nem korrekt dolog.Az ingyen lencse jó volt gondolom,de dobozzal már nem ott veszed.És félreértés ne essék,tudom,hogy olcsóbb,sokan netről rendelik,de ha megtörténik a gond,akkor nincs hova menni.Mint az esetedben.Így viszont biztosan nem fognak adni,amit meg is értek.Én sem adtam az ilyen "vevőnek",aki csak a 3-4000Ft-os folyadékot vette ott.
2015. jún. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Azért nem volt teljesen ingyen az a lencse sem.

De persze tudom hogy ez így pofátlan részemről, de már mindegy, legközelebb inkább megveszem az optikában a dobozos lencsét, mert sokkal kiszámíthatóbb, de emezt már nem tudom visszamondani...ezért az 1 lencséért is fizetek ha arról van szó, neten láttam hogy lehet 1 dbot rendelni, de nem akarol többet netről rendelni.

A szemüveg pedig sajnos ki van zárva.

2015. jún. 22. 22:11
 9/15 anonim ***** válasza:
a szemüveg miért van kizárva? ha nincs a lencse mellé szemüveged, akkor mit hordasz a pihenőnapokon vagy, ha pl kötőhártya gyulladásod vagy náthád van? o.O
2015. jún. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Sportolok, nem tudok szemüveget hordani közben.
2015. jún. 22. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!