Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogy tudnék lefogyni, úgy...

Hogy tudnék lefogyni, úgy hogy megváltoztatom a táplálkozásomat?

Figyelt kérdés
Olyan emberek bálaszát varom akik már sikeresen lefogytak azzal hogy megvaltoztatták atáplalkozásukat.

2015. jún. 28. 15:07
 1/10 A kérdező kommentje:
Vagy akármilyen bevált módszer vagy étel vagy akár gyógyszer jöjetVagy atplálékkiegészítő...barmi.
2015. jún. 28. 15:10
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem az használt, hogy elhagytam mindent, ami édesség, péksüti, csoki stb. Ha nassolni akarok, akkor olajos mag, szárított alma vagy friss gyümölcs jöhet.


Ezen kívül vacsorára főleg salátát eszem, kevés sajttal, hallal, aszalt paradicsommal, grillezett, sovány feltéttel.


Ebédre a munkahelyre rendelek kaját, ott a kevesebb köret volt a szigorítás, de nagyjából ugyanazt eszem, mint előtte.


Ennyi. Ezzel 4 hónap alatt lement 5 kiló, közben elkezdtem intenzívebben mozogni: heti 2 tánc, 1 erősítés, 2 óra jóga plusz némi biciklizés, de csak városi közlekedés céljából.

Így lement még 3 kiló. Mostmár nem súlyra hajtok, hanem kinézetre, mert fogyni nem annyira szeretnék már, inkább izmosodni, formálódni.

2015. jún. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Gyógyszereket nem javaslok.


A legeredményesebb ha csökkented (vagy inkább lenullázod) a cukor bevitelt (kamu, hogy a zsíroktól hízunk), az ilyen szörpökben, ropikban, készen vásárolt édességekben, ne adj Isten kóla és pepsiben van iszonyú sok cukor, szóval hagyj fel ezek evésével.


De tudok egy másik szintén nagyon-nagyon eredményes módszert, amit leírok ha érdekel...

2015. jún. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincsen mulandóbb dolog, mint valakinek tanácsolni, mit egyen.
2015. jún. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a ahsznos tanácsokat,remélem sikerül.

Második valaszoló:igen érdekelne a másik módszered is.

2015. jún. 28. 18:45
 6/10 anonim ***** válasza:

Semmilyen másik módszer nincs.


Ennyi van, amit leírtam a második hozzászólásban. Az izmosodás főleg a mozgástól van, és ha izom kerül az emberre, a tömeg már nem csökken tovább vagy akár nőhet is, miközben zsír nem rakódik le az emberre.

Az intenzív mozgás mellé kicsit több kaja is jár, általában banánt, gyümölcs turmixot, házi túrókrémet, ilyeneket eszem, hogy bírjam a terhelést. De tulajdonképpen a súlytartáshoz megfelelő étrendet most kísérletezem. :)

2015. jún. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Gondolom tőlem kérdezted.


Szóval van egy másik módszer is. De azt megjegyzem, hogy ha túlságosan sovány vagy akkor enyhén hízni fogsz, ugyanis ezzel a módszerrel nem elsősorban a fogyás a cél, inkább az egészség, bár túlnyomó részben fogyni szoktak.

A módszer egyfajta légzéstechnika, Konstantin Buteyko dolgozta ki, de ismerték előtte mások is (többek közt azok a buddhista szerzetesek akiken betonlapokat vernek szét stb. stb.)

[link]

[link]


Buteyko légzés néven rákereshetsz.

A lényege az egésznek, hogy minél kevesebbet lélegezz.

Ezt elsősorban úgy érhető el, hogy soha nem veszel levegőt a szájadon. Nem eszel alvás előtt legalább 2 órával, ez ugyanis túllégzéshez vezet. A módszer szerint majdnem minden betegség eredete a túllégzés.

Én is megfigyeltem, hogy a kövér emberek majdem mindig a szájukon veszik a levegőt. Gyakorlatilag minél egészségesebb az ember annál ritkábbal látom sokat lélegezni.

Vannak még apróságok de a lényeg a légzés minimalizálása.

És még érdemes azt is tudni erről a módszerről, hogy csak azok szidják, akik nem tudnak róla semmit.

2015. jún. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,és igen rád gondoltam! Bocai hogy elírtam ,és mégegyszer köszi ;)
2015. jún. 29. 06:35
 9/10 anonim ***** válasza:

(Oké, akkor én bocsi, csak nekem privátot is írtál a másik módszerről, ezért írtam ide.)



Amúgy a betontömbök, kőtömbök szétverése embereken nem igényel nagy teljesítményt a fekvő részéről. A dolog lényege, hogy olyan nehéz követ, amit elbírsz (tehát tudsz alatta lélegezni és nem nyom össze), rajtad vagy bárkin szét lehet verni, ugyanis az ütések ereje ilyenkor gyakorlatilag el sem éri a testet.

2015. jún. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

nézz utána a paleolit diétának

kizárja a cukrot, a búzalisztet és a tej legtöbb formáját

2015. júl. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!