Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Nos tegnap este nagyon elkezdett fájni a bal szemem, a jobbal pedig csak homályosan láttam. Ilyen még soha nemvolt, nem tudtam mi lehet a baj, ezért inkább lefeküdtem aludni. Ma reggelre a bal szemem még mindig fáj, és társult hozzá a fejfájás is. Van erre valami gyógyszer, vagy ne foglalkozzak vele?

2015. jún. 30. 10:36
 1/3 anonim válasza:

Szia!


Szerintem mindenképp keress fel egy dokit, mert ha fáj a szemed, nem biztos, hogy azzal van baj, jelezhet mást is. ha más nem, legalább megnyugtat, hogy nincs semmi baj.


De tényleg menj el szerintem, ha más nem, legalább megnyugtat, hogy nincs semmi baj :)

2015. jún. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
bocsi, csak fordítva írtam aztán kimásoltam, beillesztettem, de nem töröltem az elsőt .. :)
2015. jún. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oké köszönöm :)
2015. júl. 1. 02:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!