Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Most tényleg évek múlva...

Most tényleg évek múlva megfogok vakulni? :c (többi lent)

Figyelt kérdés
Még (utolsó) napfogyatkozáskor egy fehér házról a szemembe tükröződött a nap fény. kb. 10 percen keresztül. Amennyire tudtam takartam a szemem és nem néztem bele közvetlenül. De nem tudtam elmenni onnan mert órán ültem. Nem volt semmi bajom a szememmel és most sincs. De tényleg lehetséges, hogy évek múlva megvakulok? :c Nagyon félek.

2015. júl. 2. 13:30
1 2
 1/12 Trafó1 ***** válasza:
76%

Igen lehetséges.

Mondjuk nem ettől, hanem baleset esetleg betegség miatt.

A százalékos valószínűségét sajna nem tudom.

2015. júl. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nem fogsz.
2015. júl. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Egy kicsit megnyugodtam :) (mert egy pici hipochonder is vagyok :c)
2015. júl. 2. 13:35
 4/12 Trafó1 ***** válasza:
84%
Arra is van gyógyszer, placebo néven kell kérni a gyógyszertárba, napi egy kapszula elég.-DDDD
2015. júl. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szerintem működne is csak az a baj, hogy tudom mi az :( Pedig én hiszek benne, hogy a placebo tényleg működik :D
2015. júl. 2. 15:03
 6/12 anonim ***** válasza:
Annak már lenne jele ha károsodott volna a szemed, pl látnál egy fekete foltot, de nem közvetlen a napba néztél, a tükroződés nem ártott a szemednek.
2015. júl. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes választ :) Egyébként azt megkérdezhetem, hogy milyen fekete foltra gondoltál?(csak kíváncsiságból) Előre is köszi :)
2015. júl. 2. 18:06
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha látásod nem romlott azóta nyugodj meg,

semmi bajod nincs és nem lesz, ne hipochonderkedj

2015. júl. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Légyszives kifejeznéd, hogy szerinted mivel másabb napfogyatkozáskor a nap fénye, mint amikor semmi sem áll a nap sügarainak az utjában? Ha most mikor a nap előtt nincs semmi és hány ember naponta véletlen belenéz, vagy beletükröződik a szemébe, ha baj lenne, az emberiség 80 százaléka látáskárosult lenne...

Ne parázz hülyeségeken feleslegesen!

2015. júl. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ, még egyszer :) Így vissza gondolva talán tényleg túl gondoltam a dolgot :)
2015. júl. 4. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!