Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Meddig használhatom a havi...

Meddig használhatom a havi kontaktlencsét?

Figyelt kérdés
Igen, nem vagyok hülye azért havi kontaktlencse mert 30 napig használod. De De ha ez a 30 nap eltelt, viszont a kontaktlencse még nem tör, akkor használhatom még?

2015. júl. 9. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használhatod.. 9 éve vagyok kontaktlencsés és nem igazán szoktam 30 naponta cserélgetni..amikor szúr akkor cserélem..ez általában nekem másfél hónapnál van..:)
2015. júl. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 napig használom, mert nem játszok a látásommal. De sokan akár 2 hónapig is hordják.
2015. júl. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ha hosszutávon szeretnéd hordani ne kockáztasd a szemed épségét. az egyik legdrágább kincs a látás.váltsd havonta.
2015. júl. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 2 hetes lencsét szoktam 1 vagy másfél hónapig hordani. Évek óta így csinálom, semmi gond nincs vele.
2015. júl. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4: Jahm, tünet még nincs, majd lesz.

Egy időben havit túlhordtam 2 héttel, járok évente szemészetre teljes vizsgálatra, ott már látták az apró bajokat...

2015. júl. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem viccből mondják az egyes típusoknál, hogy meddig szabad hordani... lehet, hogy te nem érzed, hogy rossz ha túlhordod, de ahogy az előttem lévő is írta, apró problémákat okozhat... és ugye sok kicsi sokra megy, én nem játszanék a helyetekben
2015. aug. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!