Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Fehér pontokat vagy csíkokat...

Fehér pontokat vagy csíkokat látok, és mozognak. Alig látom elolvasni, amit írok. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2015. júl. 18. 09:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Esetleg szemuveg kellene? Szerintem az.
2015. júl. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De csak most kezdődött. És csak a jobb szememnél tapasztalok ilyet.
2015. júl. 18. 09:33
 3/10 A kérdező kommentje:
A jobb szememnél a jobb oldalon
2015. júl. 18. 09:34
 4/10 A kérdező kommentje:
Az számít valamit,hogyha fáj a fejem,akkor lehet a vérnyomástól?
2015. júl. 18. 09:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Menj a szemészetre mielőbb, akár ügyeletre, akár sürgősségi beutalóval.
2015. júl. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet a vérnyomástól, ha magas. Ha elmúlik egy idő után, akkor attól volt.
2015. júl. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A fogadat is vizsgáltasd meg. Az apám egyik napról a másikra az egyik szemére megvakult, közben csak begyuladt az egyik foga és elnyomott valami ideget. Fogorvos megcsinálta, újra látott vele.
2015. júl. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ha retinaleválás, akkor nagyon hamar vakságot is okozhat. Beszélni kéne az ügyelettel, h okozhatja-e ezt a tünetet.
2015. júl. 23. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Raffer János válasza:
Hello nekem kimerültségtöl illetve stressztöl volt hasonló szemész szakorvosom ( maszek ) sem tudta megmondani mia bajom . Pesten egy ugyancsak magánklinikán 10.000 ft ért cserébe megmondták hogy menedzser betegségem van ami a tulhajszoltságtol stressztöl van . Munkahelyet válltottam lassítottam életvitelemen és talán elmult remélem nem is jön vissza . Menj orvoshoz de ne hagyd hogy hülyének nézzenek legalább egy szemvitamint kérj !
2015. júl. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Üvegtest elmozdulás az oka. Nekem is van mindkét szememen, főleg akkor látom, mikor valami fehér háttér van. Nem tudnak segíteni rajta, meg lehet szokni, mondják (nekem még nem sikerült!)
2015. júl. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!