Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lézeres szemműtéten átesettek!...

Lézeres szemműtéten átesettek! Mesélnétek a tapasztalataitokról?

Figyelt kérdés
Hány évesen csináltad? Asztigmiád volt?(cylinderes) Hány éve? Műtét előtti dioptria? Visszaromlott a szemed? Mennyibe került?
2015. júl. 21. 00:21
 1/2 Dhamar válasza:
Szia. Nekem 2004-ben volt lézeres szemmütétem. 3,5 és 4,5 (cylinderes) diop. Volt a szemem amit 0-0 ra hoztak ki. A műtét után 3 napig rohadtul kellemetlen. Utána fél évig szigorúan napszemüvegben (felhős időben is) a hegesedés miatt. Nekem a mai napig nem romlott a szemem. Egy hátránya azért nálam lett, napszemüveg erős napsütésben nagyon kell, különben 10 perc alatt migrénes fejfájásom lesz. Ára nekem 120 000 / szem. Sasszem klinikát ajánlom. Ha van meg kérdésed írj nyugodtan. Majd elfelejtettem a hegesedésre kell nagyon odafigyelni, mert ha rosszul hegesedik akkor lesz rossz a szemed es műthetnek újra jobb esetben.
2015. júl. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

SZIA!NEKEM NEM VOLT LÉZERES SZEMMŰTÉTEM, DE A BÁTYÁM MŰTÉTTEL OLDOTTA MEG A SZEMPROBLÉMÁIT.

KB. 5 ÉVVEL EZELŐTT, AZÓTA IS FOLYAMATOSAN AZT MONDJA, HOGY ÉLETE LEGJOBB DÖNTÉSE VOLT. A SZEME AZÓTA SEM ROMLOTT, ÉS NAGYON ÉLVEZI A SZEMÜVEG NÉLKÜLI ÉLETET!!!

2015. júl. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!