Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Paromnak ugy nehany honapja...

Paromnak ugy nehany honapja kijott a szemhelyan a szempillak toveben egy pattanaszszeru ize (igazabol nem is tudom minek nevezzem :/ ). Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Tenyleg ugy nez ki mint egy pattanas. Eloszor,amikor eszrevettem kicsi volt,azota azert megnott es jobban latszik. Sargas feheres a szine. Probaltam utanaolvasni a neten,de kokretan nem talaltam rola semmit. A ket opcio az arpa es a milium lennenek szerintem,bar pontosan nem tudom,mivel az arpa piros,egeto,viszketo,kellemetlen erzes a szemben,faj es a szemhely is megdagad (tapasztalatombol),az olvasandobol pedig a miliumbol tobb is megjelenik egy helyen es tobbnyire a szem alatt szokott elojonni.

Paromnak nem faj,nem viszket,nincs konkret panaszar ra,kiveve,hogy idegesiti,hogy ott van es nem tudjuk mi lehet. Mar gondoltuk tumor is lehet es egy picit beijedtem :/ gondolkodtam mar azon is,hogy probaljam kinyomni es o is mar probalt erre rabeszelni,de nem merem,mert mi van ha valami masrol van szo es rosszat teszek :/ orvoshoz pedig nen mennenk meg ezzel.

Kerlek benneteket,ha van tapasztalatotok ilyennel,irjatok rola,mert tenyleg felek,nehogy valami komolyabb baja legyen ettol :(


2015. júl. 26. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szemészetre beutaló nélkül oda lehet menni és megoldják. Nekem egy szemölcs nőtt a szemhéjamon, amit lézerrel leszedtek, én is halogattam hónapokig, pedig egyáltalán nem volt egy nagy dolog a műtét és azóta nem nőtt vissza.
2015. júl. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen hasonló, kb. gombostű fejnyi nagyságú. Évek óta ott "lakik" a szememen, semmi panaszt nem okoz: nem nő, nem csinál semmit. Én nem foglalkozom vele... Ha a párodnak elkezdene tovább nőni, akkor azért érdemes egy bőrgyógyásszal megnézetni.
2015. júl. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A szemolcstol altalaban begyullad a szemhely es faj,viszket,"aggat",de paromnak nincsenek ilyen panaszai. Nem nott tovabb,de mar kezd lassan idegesiteni mi lehet ez!? Van ennek valami neve,vagy ez a milia?
2015. júl. 26. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!