Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért van ez mindig a szememmel?

Miért van ez mindig a szememmel?

Figyelt kérdés
Eddig még soha nem volt ilyen... Néha-néha napközbe homályosan látok, amikor belenézek a tükörbe látom, hogy a pupillámon nyálkás csipa van és azért látok úgy. Kipislogóm aztán valahogy kiveszem, mostanában mindig ez van. Nem tudom mitől lehet, arra gondoltam, hogy van színes kontaktlencsém, csak párszor használtam, de megfelelően tisztítom és tárolom, attól lehet? Volt valakinek már ilyen? 14/L

2015. júl. 26. 14:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, és több, mint valószínű, hogy egy krónikus gyulladást okozott a kontaktlencse. Menj el szemészhez, és mondd el pontosan a helyzetet.
2015. júl. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de nem fáj, meg semmi, csak mindig ott van az az izé.
2015. júl. 26. 15:02
 3/12 anonim ***** válasza:
nekem is szemgyulladásom van, pedig nem fáj, és nem is nagyon látszik, igaz én féltem annyira a szemem, hogy abban a pillanatban mentem dokihoz, hogy valami fura volt a szememmel
2015. júl. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szedd ki a lencsét, és dobd ki. Kamillázd a szemed. Ha holnapra nem lesz jobb, irány a szemorvos. Nem kell beutaló.
2015. júl. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de már vagy egy hónapja nem is használtam...
2015. júl. 26. 15:21
 6/12 anonim ***** válasza:
mennyi idős az a lencse?
2015. júl. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
május elején vettem, egy évig jó
2015. júl. 26. 15:29
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha nem használtad a lencsét, és úgy lett ilyen a szemed, akkor nem kell kidobni, de ha használtad, amikor ilyen lett a szemed, akkor fertőzött lehet a lencse, ezért ki kell dobni. Ne sajnáld, a szemed világa sokkal többet ér annál a pár ezer forintos sz...rnál.
2015. júl. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
milyen típusú az a lencse, hogy egy évig jó?
2015. júl. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hogy érted h milyen típus?
2015. júl. 26. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!