Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencse optikus Debrecen...

Kontaktlencse optikus Debrecenben?

Figyelt kérdés
Szeretnék színes kontaktlencséket. [Dioptria nélkülit] De előtte el kell menni optikushoz, hogy meg tudja nézni a szemem tulajdonságat, vagy, hogy egyáltalán hordhatok-e. Debrecenben keresek optikusokat. Aki tud, az legyen szives írja le a nevét, tartózkodási helyét!

2015. aug. 21. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
viccelődjél már...bemész az első útba eső optikába és kész
2015. aug. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Gratulálok, most megint több vagyok egy idióta kommentel.

De, ha már ennyire tudod, akkor azt is tudnod kéne, hogy ez nem így megy, mert nem mindegy.

1. Nem minden utcában van optikus.

2. Ilyen helyekre általában bejelentkezni is kell.

3. Azért csak minőségi helyre megyek, mert mégis a szememről van szó és azok az adatok alapján fogok tájékozódni a kontaktlencsék körében. És ha elbasz valamit akkor meg, majd a szemem bánja.

2015. aug. 21. 22:46
 3/3 anonim ***** válasza:

pusztán 33 éve vagyok szemüveges és évek óta hordok kontaktlencsét, pontosan tudom, hogy megy a kontaktlencse betanítás/bemérés...simán bemész az első útba eső optikába...nekem még életembe nem kellett egy optikushoz se bejelentkezni, pedig max félévente látogatom őket vizsgálatra...


feleslegesen bonyolítasz túl valamit, amit nem kéne

2015. aug. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!