Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontakt lencsét szeretnék...

Kontakt lencsét szeretnék használni van valakinek valami tanácsa?

Figyelt kérdés

Sziasztok

kontaktlencsét szeretnék használni azt szeretném meg kérdezni hogy hogy egyszerűbb be rakni, ki venni... meg mindent amit tudnátok tanácsolni... esetleg tapasztalatok...

előre is köszönöm.


2015. aug. 26. 13:28
 1/9 anonim válasza:
hát berakni szerintem egyszerűbb, a tanácsaim pedig azok hogy csak akkor használd ha tudod higiénikusan, ne koszos kézzel tedd be, vedd ki ne használd úszáshoz ha mégis kell akkor úszószemcsivel és akkor napi lencsét használj. Én havi lencsét használok, de kipróbáltam a napit is, de a havi jobban tetszett. Nem hordom egyfolytában, te se tedd mert a szemednek pihennie is kell. Nem írtad lány vagy fiú vagy e, a lányoknak általában előbb sikerül berakni mert sminkelnek, de a fiúknak sem lehetetlen, csak legyél bátor, és ne félj a használatától. Ha van még kérdésed írj :) 14L
2015. aug. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elmész egy optikushoz és el fog mindent mondani. Én azt a hibát követtem el, hogy hideg vízzel mostam kezet az első berakás előtt, és irritálta a szemem az egész. Kb másfél óráig szenvedtem, mire beraktam a két lencsét.
2015. aug. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem a hideg víz irritálta a szemed. Az első alkalom nekem is kb. egy óráig tartott.
2015. aug. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
első vagyok első alkalommal nekem is egy óráig tartott, nem a hideg víz miatt lehetett
2015. aug. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát a franc tudja, én úgy éreztem, hogy az zavar rohadtul.
2015. aug. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat... :)

az a hejzet hogy meg tudná mutatni az optikus is... de kolis vagyok és nem ugy érek rá... meg az itteni oltikába se olyan kézségesek ahol meg tanulok ott nincs optika... :/ azért kértem a ti véleményeket, hogy hátha el tudtok látni a bölcsességeitekel :)

2015. aug. 26. 15:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Orvos helyett is inkább gyakorikérdésekre jössz? Ez azért nem így működik.
2015. aug. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy lencséd legyen mindenképp el kell menned egy optikába vizsgálatra, ahol mindent elmondanak és megtanítják hogy kell berakni, kivenni, kapsz próbalencsét. Ráadásul most Air Optix akció van, szóval olcsón kaphatsz kezdőcsomagot. [link]
2015. aug. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

már a lencsét meg néztük... meg van rendelve.. mert még nyári szünet volt rá érrem be menni... de csak szeptemberbe lesz meg a lencse.. szüleim tudják majd csak el is hozni mert nem fogok tudni be se menni érte... nagy vonalakba megy... van kontaktlencsét használó a családba

.. de kiváncsi vagyok a ti tapasztalataitokra hogy nektek hogy ment... esetleg tanács...



köszönöm az eddigi válaszokat

2015. aug. 26. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!