Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 2 napja PRK -val mutottek a...

Kingi55 kérdése:

2 napja PRK -val mutottek a szemeim. A mutet utan nem volt azonnal eleslatasom fajdalmaim sincsenek, azota is homalyosan latok. Ez normalis? A kontrollon szoltam a dokinak

Figyelt kérdés
Azt mondta az eleslatas kesobb alakul ki. Ez oke, de nekem elmaradt az a feeling, hogy mutet utan azonnal latom az oran a masodpercmutatot.. -1.5 dioptrias volt mindket szemem. Koszonom a valaszokat!
2015. szept. 14. 07:23
 1/4 anonim ***** válasza:
1,5 dioptriánál nem csoda. Hogyha 8 dioptriás lett volna a szemed, akkor sokkal nagyobb változásnak éreznéd - nyilván az is lenne. Az éleslátás tényleg később alakul ki, várj türelmesen. :)
2015. szept. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor jooo, megnyugodtam, koszi! Hatraltat, hogy en vagyok a vilag legturelmetlenebb embere.. :) koszonom a valaszod!
2015. szept. 15. 17:28
 3/4 anonim válasza:
Megkkkerdezhetem hogy hol műttetted a szemed? en is mostanaban szeretnem. Jobb mar a latasod igy 2 het elteltevel? Koszonom
2015. szept. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az Optik Med-nél csináltattam. Így két héttel később sokat javult a szemem, egész messzire ellátok, de még nem hinném, hogy teljesen tökéletes! :) Annyira jól látok, a korábbihoz képest, hogy sokszor elfelejtem még a napszemüveget is azonnal felvenni, ahogy kilépek a lakásból, mert egyszerűen elfelejtem, hogy műtötték! :) Jó érzés nagyon! 12-én megyek vissza az első havi kontrollra, kíváncsi vagyok, hogy mik lesznek az eredmények.
2015. szept. 28. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!