Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Valami megoldást szemben...

Valami megoldást szemben kialakult piros hajszálerek eltüntetésére?

Figyelt kérdés
folyton ott vannak az ok a hajszálerek amik nagyon zavaróak tudnak lenni, az évek alatt egyre jobban látszik és egyre csúnyább

2015. okt. 1. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Elvileg azok jóindulatú értágulatok, sok embert érintenek, és amelyek lézeres kezeléssel eltüntethetőek.

Okuk lehet életmód, életkor, hajlam. gondot nem okoznak, "csak" esztétikai problémát.

Keress fel egy szemészt!

Engem is érint, ezért kérlek, ha van fejlemény, jelezd nekem! Akár itt, akár privátba!

2015. okt. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

én is érdeklődtem már lézeres kezelés után, bárcsak lenne, bármennyi pénzt megadnék érte, de nem találtam semmit, ha esetleg tudsz linket küldeni azt megköszönném.

szemészeten nem tudtak segíteni, műtétet nem említettek.:(

2015. okt. 2. 10:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Majd körbekérdezek. Az I. szemklinikán már voltál? ( A klinikák metrómegállónál)?

Szemészeten mit mondtak?

2015. okt. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
semmelweis egyetem szemészeti klinikájára jártam sokat, de nem tudták megállapítani, azt mondták ez valami krónikus cucc
2015. okt. 3. 15:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Azóta történt valami előrelépés? 7év nagy idő az orvoslásban. Valamit tudtál kezdeni az ereiddel a szemben?
2022. júl. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajna nem kerestem azota, megbaratkoztam vele
2022. júl. 20. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!