Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Sopronban létezik olyan hely,...

Sopronban létezik olyan hely, ahol kemény kontaktlencsét lehet készíttetni?

Figyelt kérdés
Tehát nem ezek a dobozos cuccok, a konfekció, hanem az egyénre szabott.
2010. márc. 15. 18:11
 1/3 anonim válasza:
Szerintem hívj fel egy szemészt, pl. Freyler doktornőt, Deák téren rendel, vagy Baranyai doktornőt, Magyar u. gyógyszertár mellett.
2010. márc. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdés hogy miért akarsz keményet? Manapság már nem adnak csak olyannak akinek valamilyen oknál fogva nem lehet lágy lencséje. Szemészhez menj ha még nem voltál, biztos tud segíteni. De ha nem muszáj keményet akkor ne szenvedj vele, elég kényelmetlen.
2010. márc. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
azért kell kemény, mert 8 dioptriás közellátásban szenvedek, valamint asztigmiám is van, nem lehet lágy. 8 éve hordok keméyn lencsét, csak eddig budapesten csináltattam, az ottani kontaktlaborban, most viszont oda nem tudok csak úgy elmenni, lévén sopronban vagyok, és kisgyerekem van. akkor majd elmegyek valami szemészhez, és megtudakolom. köszi a válaszokat.
2010. márc. 16. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!