Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Milyen gyógymód van "repülő...

Milyen gyógymód van "repülő szúnyogok" ellen?

Figyelt kérdés
Mintha apró szőr vagy hajcsomók lennének a látómezőmben,utána olvastam a neten, valamilyen szemcsepp kell, a látásom is homályosabb,többször fáj a szemem hol egyik majd a másik. Néha erős fejfájással kisérve.
2010. márc. 18. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondd már meg, hogy mért nem orvoshoz mész? Azért diagnosztizálni meg gyógyítani nem tud ez az oldal!
2010. márc. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ez az! két kórházban voltam, a két szemész főorvos más-más fajta szemüveget írt fel, de nem váltottam ki(+0.5 és +1.25)szóródtak a vizsgálati eredmények.Ahány kórház, annyi eredmény! Két optikusnál ugyan így jártam, +0,5 és 1,5 között, és ez csak a bal szememre vonatkozik. A jobb szememnél nem volt eltérés, mindenki +0,5-öt állapított meg.Végül a bal +0,75, jobb +0,5 lett legyártatva, azt viselem, kellemetlen hordani, mert már fél éve,de még mindig szédülök tőle. Az utóbbi időben vettem észre a havas tájnál a "repülő szúnyogokat". Ez egy gyógyítható szembetegség, van rá szemcsepp, csak a nevét nem tudom. A Béres Szemerő hasznos lehet-e?
2010. márc. 18. 20:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Hasznos lehet, luteint tartalmaz, ami az időskori makuladegeneráció - ami egy veszélyes betegség - megelőzésére való. De ezzel az új panasszal vissza kell menned akármelyik orvoshoz, amelyik szimpatikus, vagy ismerősöknél érdeklődni, kinek van egy jó szemésze. Nem kell belenyugodni, hogy rossz a szemüveg, azért van az orvos, hogy megoldja.

[link]

2010. márc. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!