Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Az normális ha ilyen kis...

Az normális ha ilyen kis átlátszó kukacok lebegnek a szememben? 14/F

Figyelt kérdés
Kis koromban már észre vettem ezeket az izéket...de most ha fel nézek az ézger akkor mindjárt játom...ezt lehet valahogy orvosolni?

2015. nov. 8. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Szemészeti,de akár idegi eredetű dolog lehet.

Egy biztos : nem értem, miért nem tudnak erről még azok ,

akik már gyermekkorodban is kivizsgáltathattak volna !

Mielőbb nézesd meg magad orvossal is , vedd komolyan!

(Legalább te, ha a hozzádtartozóiddal eddig nem tudtál beszélni erről)

2015. nov. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Anyám azt mondta hogy mindenkinek van ilyen...de én még nem mertem mondani h menjünk el az orvoshoz:$
2015. nov. 8. 09:18
 3/6 A kérdező kommentje:
*látom
2015. nov. 8. 09:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem te a fehér vérsejteket látod.Mindenkinél van ilyen,csak nem biztos, hogy mindenki észreveszi a jelenséget.
2015. nov. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Normális. [link]
2015. nov. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#5-nek.

A kérdező helyében mégis kivizsgáltatnám, mert NEM CSAK természetes okokból történhetnek az itt leírtak. Legfejjebb megállapítják, hogy kutya baja, nem kell se kezelés, se látásjavító eszköz, sem semmi. Nekem pld. egy új gyógyszer váltotta ki ezeket a tüneteket, továbbá a sok kis villódzó fényt, úgyhogy "fényes nappal is csillagokat láttam". Pocsék volt, az tuti.


E történettől teljesen függetlenül írom: ha iskolai éveim alatt nem vagyok annyira rossz kölyök, amilyen voltam, akkor nem ültet az utolsó sorba a tanárnő és sokkal később derül ki, hogy dioptriára szorulok. Állandóan böködtem a mellettem ülőt, mondaná már meg, mi van a táblára írva, mert nem látom. Mint akkor megtudtam azt is: szerencsém, hogy a baj kezdetekor tudódott ki ez az állapot, mert később már sokkal erősebb dioptriával sem tudtak volna annyit javítani a látásomon , mint akkor. Mindehhez képest : az olvasás a "hobbijaim" egyike... Ma arra már nem lenne lehetőségem...hacsak nem braille betűk segítségével

2015. nov. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!