Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Honnan rendelhetnék fekete...

Honnan rendelhetnék fekete színű kontaktlencsét?

Figyelt kérdés
Üdv! Lassan egy éve hordok kontaktlencsét, a szemem dioptriája -1-es, a görbülete pedig 8,9-es. Manapság gondolkodok azon, hogy jó lenne egy fekete színű kontaktlencse, ami persze nem csak amolyan divatlencse, hanem a látást is javítja. Lehetőleg 1 hónapos lencsét szeretnék rendelni, magyar oldalról. Tudnátok küldeni nekem egy oldalt esetleg?

2015. nov. 10. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs 8.9-es színes lencse.

Amúgy a színes nem jó minden napos használatra, mert kényelmetlen szóval tök felesleges erre költeni, hacsak nem cosplay vagy egyéb jelmezhez kell.

2015. nov. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia! 8.9-es görbületű színes dioptriás lencsét nem fogsz találni.. Minden oldalt végignéztem és esélytelen, én is hordtam 8.9es görbületű lencsét (eleinte 8.6 volt két évig, egy évig 8.9 (egy új doki szerint nekem 8.9 görbületű kell mondom oké..) most pedig 8.6 és 8.7 görbületű amiket legutóbb hordtam) Nem tudom nekem speciel mi van a szememmel, mindegyik kényelmes volt, nem szúrt, nem esett ki, tisztán láttam velük, stb.

De elég nagy problémák adódhatnak abból ha nem megfelelő görbületű lencsét veszel, plusz iszonyú pénzkidobás, gondold el, megrendelsz egy 8.7est ha olcsóbb kategóriájút választasz az is kb 9 ezer Ftra jön ki, aztán két másodpercig se bírja a szemed. :( Esetleg a dokiddal beszélhetnél, hogy hátha ő tudna vmit ajánlani erre. Persze csak ha jófej dokid van, az én dokim azt mondta a színes kontaktlencsétől meg fogok vakulni meg ilyenek :D

2015. dec. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a segítséget!:) Elmendtem orvoshoz, aztmondta, nagyon nem ajánlja, hogy más görbületű lencsét viseljek:s
2015. dec. 21. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!