Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hirtelen látásromlás?

Hirtelen látásromlás?

Figyelt kérdés

Az utóbbi napokban sajnos észrevettem, hogy romlik a látásom, ha távolba nézek akkor úgy látok, mintha meghúztam volna fél liter pálinkát.

Eddig nem volt ilyen problémám, nem hiszem hogy a gépezés tenné, mert az utóbbi hónapban minimum fényerőn és távolról nézem a monitort, TV -zni nem szoktam, tehát jobban kímélem a szemem mint azelőtt.

Étkezés rohamos csökkenése okozhatja? Mostanában egész nap nem eszek, 17:30 fele történik első étkezésem.

15/F


2015. nov. 18. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy simán szar a szemed, menj el szemészetre.
2015. nov. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15 évesen honnan tudod, milyen fél liter pálinka után ?
2015. nov. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Díjazom, hogy nem a kérdésre jött válasz. Nem úgy kell elképzelni mint egy minden hétvégén berugós discoba járó gyerkőc, szimplán falusi :D
2015. nov. 19. 20:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Távolról nézem a monitort mit jelent?

Bár végül is mindegy, pl a tengeralattjárókon hosszan szolgálók is rövidlátásban szenvedtek, pedig ott azért 1 méternél távolabb is lehetett nézni.

A lényeg a (viszonylag) közeli és sok fixfókuszon van, mindegy, hogy 60 centi vagy 100.

2015. nov. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!