Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencsét megéri netről...

Kontaktlencsét megéri netről rendelni?

Figyelt kérdés
Eddig optikustól vettem, de nézegettem webáruházakban is és ott is lehet ugyanazt a típust, dioptriát kapni amit én használok. Ti rendeltetek már lencsét netről? Mert gondolom az optikus is ugyanazt a csomagot kapja meg a gyártótól amit a webáruház is, csak ott éppenséggel olcsóbb.
2015. nov. 19. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak onnan éri meg.

Mióta lencsém van mindig netről rendelem, azaz kb 6 éve. Optikában dupla annyiba kerül majdnem, az amit én használok.

2015. nov. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És tudsz mondani valami megbízható oldalt? Amúgy szállítási költség mennyi szokott lenni?
2015. nov. 19. 13:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Megéri, csak attól még ugyanúgy járj el vizsgálatra rendszeresen. Sajnos a netről rendelők ezt hajlamosak elmulasztani, mert így nincsenek rákényszerítve meg fizetni kell érte általában.

Persze csak olyan lencsét rendelj, amit vizsgáltak a szemeden és bevált. Csak úgy random ne próbálgass másikat.

Eoptika vagy lencsék (pont) hu oldalról szoktam rendelni, nem volt még gondom velük. Ahol épp olcsóbban jön ki. Szállítás is fel van tüntetve. A gyanúsan olcsó oldalakat kerüld el, de ami hasonlít a többihez, az okés lesz. Csak azért olcsóbbak, mert nem kell üzlethelyiséget, alkalmazottakat meg rezsit fizetni.

2015. nov. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak netről vásárolok, kb másfél-két évente elvánszorgok az optikába vizsgálatra, ha muszáj és ha van akciójuk. (pl legutóbb féléves lencse adaghoz (kb 18 ezer) ajándék napszemüveget lehetett választani és ingyen volt a vizsgálat is, ami amúgy 5000. Így megúsztam az egészet 18 ezerből, vizsgálattal, és lett egy 16 ezer ft értékű napszemüvegem is.)

Én ha egy adott típusú lencsét keresek, pl UV szűrőset akkor megnézem több oldalon is (optilen.hu, lencse.hu, lencsebolt.hu, lencsek.hu, eoptika.hu, alensa.hu, kontaktlencsecentrum.hu) és a legolcsóbbat választom, vagy ha egy árban vannak azt amihez adnak pl ajándék folyadékot.

Most színes lencsékkel próbálkozok, amit csak netről lehet rendelni mert az optikában hülyének néznek és/vagy elhajtanak a búbánatba :D Ahonnan ne rendelj: happyhairshop.hu iszonyú sokat kellett várnom arra h megérkezzen (majdnem 5 hetet) .. amúgy webshopokon átlagosan 3 naptól max 2 hétig terjed a szállítási idő, extrém esetben 3 hét, ha mondjuk nincs raktáron a cucc

2015. nov. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ugyan ott vagy vele árban, mivel vizsgálat kell fél évente és az kb 5-6000 forint, ha a lencsét az optikában veszed, ezt nem kell kifizetni - maximum akkor éri meg, ha valami extra lencséd van, ami drága
2015. nov. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!