Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi a tapasztalatotok a szemuve...

Mi a tapasztalatotok a szemuvegek.hu oldallal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van olyan aki már rendelt valamit a szemuvegek.hu oldalról? Amint látom, az áraik sokkal olcsóbbak, mint egy bolté. Egy hete voltam kontrollon kiderült, hogy ismét romlott a szemem. Le szeretném cserélni a régi keretemet, de olyat amilyet stílusban szeretnék a környéken nem lehet kapni és könnyebb lenne megrendelni, mint utazgatni érte másik városba. Kérlek írjátok le tapasztalataitokat és, hogy megéri-e rendelni az oldalról?

2015. nov. 21. 09:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is hasonló a problémám, mint neked. Annyi a különbség, hogy nekem eddig nem volt szemüvegem, októberben mentem el látásvizsgálatra, de a város összes szemüvegüzletét végigjártam, mégsem találtam számomra megfelelő szemüveget, viszont a szemüvegek.hu oldalon elég nagy a választék. Én online nem mernék rendelni, mert ki tudja, hátha mégsem áll jól, azért jobb felpróbálni, de szerintem az üzletüket mindenképp érdemes felkeresni személyesen. Az oldalukon olvastam, hogy az online megtalálható összes szemüveg megvan nekik raktáron, illetve helyben felpróbálható, úgyhogy én a jövő hónapban tervezem, hogy elutazok Bp-re és náluk veszem meg a szemüvegemet.

2015. nov. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az utazás után, leírhatnád a véleményed. :)
2015. nov. 23. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!