Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Az alsó szemhéj belső felén...

Az alsó szemhéj belső felén apró fél milliméteres kis fehér pötty jelent meg. Mivel lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés
Kis fehér hólyagocska ami lapos nagyon apró és olyan érzés pislogásnál mintha a szempillád ment volna a szemedbe. Próbáltam már visine-t illetve Septosyl-t de egyik sem tüntette el. Fájni nem fáj, nincs duzzanat csak kellemetlen. Valaki tapasztalt már hasonlót?

2015. nov. 28. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezzel inkább szemészetre menj, nehogy bedurranjon. Valószínűleg antibiotikumos szemcseppet vagy krémet írnak fel.
2015. nov. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kicsi árpa, ilyennel felesleges orvoshoz menni, vagy gyógyszerezni.

Fogj egy tiszta vékony szövetdarabot, és simítsd végig rajta és el fog tűnni.

2015. nov. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze ez csak akkor működik, ha elérhető helyen van, ha bentebb, akkor marad az orvos, ha nem múlik el magától.
2015. nov. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Feltételezhetően valóban az árpának nevezett faggyúmirigy megnagyobbodás, ami enyhe nyomásra kiürül.
2015. nov. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam bevizezett végű fültisztító pálcával de nem igazán lett eredménye, csak éreztem, hogy azon a ponton kicsit érzékenyebb.
2015. nov. 28. 19:58
 6/6 anonim válasza:
Nekem a szemem mellett volt ilyen és anya azt mondta, hogy ez semmi, ne kenjem meg semmi és ez egy fél év vagy pár hónap alatt eltűnt nekem 😃
2016. jan. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!