Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Magyarországon melyik a...

Magyarországon melyik a legjobb lézeres szemjavító klinika?

Figyelt kérdés
Legjobb alatt azt értem hogy okosak az orvosak, alaposan megvizsgálják a szemet, nagyon jók, modernek a műszerek. Az ár az másodlagos, hiszen nem egy tortáról van szó.
2015. dec. 21. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdés az, hogy mennyi pénzed van rá? Mert azt könnyű mondani, hogy az ár másodlagos, ha nincs egy vasad sem...
2015. dec. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Őszintén sajnálom hogy milyen helyzetben él hazánkban a legtöbb magyar! : (

Szerencsémre még soha nem tapasztaltam meg a szegénységet, csak olvastam róla az újságokban, de ezt csak is a szüleimnek köszönhetem!

Remélem, hogy egyszer talán mindenkinek javul majd az életszínvonala!

2015. dec. 24. 21:31
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, én az sztk ban vizsgáltattam meg a szememet. Szerintem kiváló munkát végzett a doktornő. A szemüvegemet meg az ofotértban csináltattam. A legnyagyobb megelégedésemre. A szemvizsgálat ingyenes volt, a keret 7000.- ft, és a csiszolt lencséken is volt egy csomó kedvezmény. Szal meg vagyok elégedve a munkájukkal, és nagyon örülök neki, hogy ilyen szemüveg ellátó rendszerünk van. Én nem sajnálom az embereket, meg az országot sem. Akinek ez sem tetszik el lehet menni egy jobb helyre. Utálom ha sajnálnak.
2015. dec. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hallod te miről beszélsz???? Nem is ezt kérdezte a kérdező. Minek válaszolsz olyanra amiről fogalmad sincsen? Off bezárva. Kedves kérdező, a sasszemklinikát elég jónak mondják. Keress rá interneten. Unokatesóm ott csináltatta, semmi baja nincs most a szemének, csak fényérzékeny volt hetekig!
2015. dec. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!