Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencsét hordok 1 hete,...

Kontaktlencsét hordok 1 hete, de minden reggel furcsán becsipásodik a szemem és sokszor elhomályosodik minden. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
1 hete kontaktlencsét hordok, de azóta minden reggel az eddiginél jobban csipásodom. Olyasmi az állaga mint amikor kötőhártya gyulladásom volt. Valamint sokszor elhomályosul a látásom (nagyon) és csak kb 10 mp múlva élesedik ki, kicsit olyan érzés mintha bambulnék, de tudom, hogy nem bambulok. Ma pl. elhomályosult a látásom és hiába pislogtam meg dörzsölgettem, sokáig nem tisztult ki és nagyon megijedtem. Lehetséges, hogy mindez csak azért van mert a szemem még nem szokta meg teljesen a lencsét, vagy esetleg mi okozhatja? A szemem egyébként nem piros, nem fáj és nem gyulladt.

2016. jan. 12. 23:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Éjjelre ki szoktad venni a lencsét? Mert ha abban alszol akkor amiatt csipásodsz, én is szoktam olyankor. Nem is szeretek lencsével a szememen aludni. A homályos látás a lencse kiszáradásával szokott jönni. Lehet hogy nem elég jó fajta a lencséd, vagy szemcseppet kéne használnod.
2016. jan. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen minden nap kiveszem estere a lencset. Es fura, mert pl. Ha este 6kor kiveszem nem csipasodom az este folyaman.csak ejjel mikor alszom.
2016. jan. 13. 06:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!