Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Arra lettem figyelmes, hogy a...

Arra lettem figyelmes, hogy a bal szememből hiányzik a kontaktlencse. Lehet, hogy még bent van a szememben valahol?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lepihentem egy fél órára tegnap és mire felkeltem, azt vettem észre, hogy a bal szememben nincs meg a kontaktlencse. Nem találtam meg az ágyban, ezért arra gondoltam, hogy biztosan a szememben lehet valahol. Megnéztem tükörben, de nem találtam egyik zugban sem, a szemhéj alatt sem. Nem érzek szúró érzést sem illetve nem fáj, semmi tünet, hogy bent lenne, csak azért megijed az ember :) Gondolom lenne valami tünet ha még bent lenne a lencse. Illetve esetleg tud annyira hátra csúszni, hogy ne tudjam észrevenni?

2016. febr. 13. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a szemhéj alatt lenne, fájna és szúrna.
2016. febr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi az infót :) És máshova el tud csúszni, ahol esetleg nem érezném? A szem felépítésével nem vagyok tisztában teljesen, de én úgy gondolom, hogy bárhova csúszna akkor fájnia/szúrnia kellene, csak az zavar, hogy nem találtam meg a kontaktlencsét ami elveszett.
2016. febr. 13. 16:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha valami csoda folytán nem szúrna, akkor is kipislogtad volna tegnap óta.


Mondjuk, ha egy szundi alatt kiesik, akkor erős a gyanúm, hogy nem jó a görbülete. Kényelmes a viselése?

2016. febr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én jónak érzem, bár estére már azért érzem hogy kiszárad és olyankor már kicsit kellemetlen a viselése. Tervezem, hogy elmegyek szakemberhez újra és megnézetem, hogy változott-e a dioptria, görbület.
2016. febr. 13. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!