Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Elképzelhető hogy az új...

Elképzelhető hogy az új szemüveget nem bírja a szemem?

Figyelt kérdés
Ez elött 2szemüvegem is volt, egyikkel se volt problémám. De ugye elhasználódtak és ettől az újtól gyakran fáj a szemem. Dioptriája ugyan az majdnem (az egyik negyed értékkel nagyobb) Ám a lencsék előre dölnek félsrégen. Érdekes hogy ugye valamennyire megszoktam és amikor felpróbáltam a régi szemüvegem, akkor az zavart.

2016. febr. 21. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem bírod, akkor nem lett jól elkészítve a szemüveg. Vidd be egy másik optikába beméretni, majd reklamáld meg ott, ahol csinálták!
2016. febr. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen jól írja az előttem válaszoló, valami nem stimmel a szemüvegeddel. Ha előre dől, akkor lehet csak az a baja. Én is jártam már így egy nagyon drága szemüveggel. Másik optikában egy ügyes eladó fogta és meghajlítgatta, és kitisztult a látásom. Nem mindenki érti sajnos a szakmáját. A szemtávolsággal is lehet baj, és akkor valóban fájhat a szemed.
2016. febr. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!