Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Egy kis árpa miatt hullhat a...

Egy kis árpa miatt hullhat a szempilla?

Figyelt kérdés

Pár napja fájt picit a szemhèlyam a szempillám tövènèl, egy kis duzzanat is volt egy pontban,lehet amiatt mert elfelejtettem lemosni a sminkem vagy kètazer, vagy lehet már règi a szemtusom, viszont èrdekes mert mostanában nagyon ritkán festem ki magam.. Árpára gondoltam ezèrt kentem rá ilyen szemkenőcsöt , mert volt règebben árpám ès ezt mondta az orvos, h rakjak rá. . 1-2nap alatt el szokott múlni (kb egy èvbe egyszer ha előjön) . De most a 2. Nap azt vettem észre hogy abban a pontban ahol gondolom a begyulladt faggyú mirigy van, hiányzik a szempillám. Fogalmam sincs ez hány szálat jelent:/. Ma kb ez a 3. Nap ès kicsit pufi a szemhèlyam.. .

Volt már valakinek hasonló ?

Amúgy ha meghúzom a pilláimat , nem tapasztalok "hullást". [link]

Remèlem látszódik a kèpen mire gondolok



2016. febr. 29. 09:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Ugye nem fog kihullani az egèsz?:(
2016. febr. 29. 09:05
 2/5 anonim ***** válasza:

amennyiben a szőrtüsző is begyulladt, amelyik begyulladt, az kihullhat, de visszanő.

Tanács: sminket mindig mosd le lefekvés előtt, alaposan.

Szemre való kozmetikumot felbontás után fél évnél tovább ne használj.

2016. febr. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Vèletlen volt , de mèg jobban oda fogok figyelni mostmár. :)

Gondolom ne sminkelem gy darabig.

2016. febr. 29. 10:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehetőleg addig ne, míg a gyulladás aktív.
2016. febr. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben. Jaj most kihullott egy pár szál nem csak ott ahol van a gyulladt rèsz :(
2016. febr. 29. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!