Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Érzékeny lett a szemem, mit...

Érzékeny lett a szemem, mit tudnék csinálni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap késő délután beakartam tenni a szemembe a kontaktlencsét. Pár napja ugyanabban a folyadékban állt, és hát koszos, poros volt a lencse. Én így raktam be és mikor benn volt egyszerre elkezdett csípni. Azt hittem hogy csak meg kell szoknom, mert pár napja nem volt bennt ezért úgy 30 percet benn hagytam. Tudom, butaság volt hogy nem pucoltam meg, többet tényleg nem csinálok ilyet. Mikor kivettem homályosan láttam a jobb szememem, és csak az szúrt mikor a szememben volt a lencse. Szerintem valami por darab megsérthette a szememet, és azért láttam homályosan. Mára már elmúlt a homályos látás, most érzékeny, kissé szúr a szemem. Kamilla teával nyugtatom, és próbálom csukva tartani, pihentetni. Mit csináljak még? Mennyi idő alatt "gyógyul" meg?

Köszönöm a válaszokat!



2016. márc. 28. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Azonnal Menj el orvoshoz!
2016. márc. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom hogy orvoshoz kéne mennem, de gondoltam hátha tud valaki valami más megoldást. :)
2016. márc. 28. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!