Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencse tartó mosása...

Kontaktlencse tartó mosása vízzel?

Figyelt kérdés

Az optikus azt mondta hogyha a szememben van a lencse, akkor mossam ki melegvízzel a tartot majd hagyjam megszáradni. Biztos szabad ezt?

+ha a szempillaspirál maradványt akarom lemosni a szemem bőréről akkor mi van ha belemegy a micellás víz? Vagy akkor a tisztító folyadékkal szedjem le?

Előre is köszönöm a válaszokat, örök hála.:)


2016. ápr. 14. 06:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Ket evvel kesobb neked nem hiszem, hogy sokat segitek, de hatha masnak majd igen.

Vizzel semmikepp sem szabad kimosni, mindegy, hogy az meleg vagy hideg. Nagyon sok bakteriumot tartalmaz, amitol begyulladhat a szemed es lehet, hogy soha tobbet nem hordhatsz lencset. Nekem ezt a z optikus mondta, nem tudom, a tied miert mondott mast.


A masikat nem tudom, probald ovatosan leszedni, tegyel az ujjbegyedre a micellas vizbol, es azzal mosd le. Biztos nem kented annyira el, hogy nagyon mosni kelljen.

Gondolom, azt meg tudod, hogy beteszed a lencset, aztan sminkelsz, kivetelkor pedig elobb kiveszed, es aztan mosod le a sminket.

2018. júl. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!