Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lesz ettől baja a szememnek?

Lesz ettől baja a szememnek?

Figyelt kérdés
(Néztem az arcom amikor) a tükörben megláttam, hogy egy fekete "valami" van a szememben megpróbáltam kiszedni de nem jött ki hanem arrébb csúszott a szemem sarkában... Nem jön ki... Próbáltam kikönnyezni. Igazából nem érzem, hogy ott van csak azt, hogy piszkálta..
2016. ápr. 14. 17:29
 1/3 anonim válasza:
Mosd meg jól a kezed, és ha látod hogy benne van nyúlj bele és szedd ki. Ha pedig nem látod és nem fáj, akkor várd meg még könnyezed. Ha pedig fáj de nem látod, vagy nem férsz hozzá, akkor csukott szemmel próbáld a szem zug felé tolni.
2016. ápr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Első vagyok, a kérdésre válaszolva : nem lesz semmi baja a szemednek, én már egy ideje így szedem ki a smink maradványt.
2016. ápr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. ápr. 14. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!