Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nagyon csillog a szemem mitől...

Nagyon csillog a szemem mitől lehet?

Figyelt kérdés

Semmi bajom nincs,szerelmes se vagyok,boldog se,beteg se


Miért csilloghat? Majd nem mindig szokott. Lehet a fáradtságtól?


2016. máj. 2. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
beteg vagy csak még nem jött ki a többi tünet
2016. máj. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez biztos? Maskor is szokott csillogni
2016. máj. 2. 21:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Sok cukros kajat eszel naponta? Mert ha igen akkor azert.
2016. máj. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt a mesebeli juhász gyereket kérdezd!
2016. máj. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Naponta nem annyira,de nem is keveset
2016. máj. 3. 06:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Sötétben is ?
2016. máj. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen
2016. máj. 3. 20:45
 8/9 anonim válasza:
betegség
2016. máj. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Akkor Én 32 éve az év minden napján beteg vagyok???:D

Nekem is mindíg csillog a szemem ha beteg vagyok ha nem!Örülj neki hogy csillog.szerintemha csillog még szebbé varázsol egy embert!:)

2017. jún. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Ha megint megmütettem a szemem egy idő után ujra kancsalni fog a szemem? (Többi lent!? )

10 éves sem volt amikor még Debrecenben kancsalság ellen megmütötték a ball szemem. Pár évvel később Ukrajnában a jobb szememet mütöték, az lázeres mütét volt. Most 16 éves vagyok, és a ball szemem megint kancsizik, és kettős látásom van. Mi a tehendő? Megint kell mütét?

Mitől függ az, hogy mennyire élénk színű, mennyire csillog a szemem?

Kicsit furcsa kérdés tudom. Kék színű a szemem. Egyik nap teljesen élénk színű, másnap fakó, nem csillog.

Csillog, fénylik a szemem a kontaktlencsétől. Mit lehet tenni?

volt már olyan, hogy ettől megállapította valaki, hogy én bizony kontaktlencsét hordok. megakarnám műtetni az egyik szememet (mert csak azt lehet kihozni nullásra), de hát így elég érdekesen néznék ki utánna, hogy az egyik ezt műveli, a másik meg oké.

Hogy tudom úgy kifesteni a szemem, mint a címlapokon van a lányoknak?

Fekete a szemhély, még sem vámpíros, és csak a szem csillog!




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!