Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért vibrál a szemem három...

Miért vibrál a szemem három napja?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már vagy három napja egy vibráló alakzatot látok.Akkor is ha becsukom a szemem. Volt már valakinek ilyen tapasztalata? Hogyan múlt el? A válaszokat előre is köszi!
2016. máj. 27. 21:50
 1/4 anonim válasza:
54%

Ennek tobb lehetseges oka is lehet, neszelhetunk itt faradekonysagrol, vagy akar stresszes helyzetrol.

Esetleg, ha tudod merd meg a cukrodat, ha nem mulik el akkor egy szemeszeti elvizsgalatra sem art elmenni. Nem muszaly szemeszetre menni mert oda sokara fogsz idopontot kapni, az ofotertes szemvizsgalat is megteszi a cel erdekeben.

2016. máj. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem ez akkor a stressztől lehet mert a suliban most van az utolsó hajrá, sok a doga... köszi a választ :)
2016. máj. 27. 22:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már 3 napja vibrál, akkor súlyosabb dolog is lehet, én sürgősen elmennék szemészetre.
2016. máj. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Snooch ***** válasza:

Nekem olyan volt, hogy egy pici vibráló folt volt, ami egyre nagyobbra nőtt, forgott és végül akkora lett, hogy már kiforgott a látóteremből. Általában 30-40 percig tart és naponta többször visszatér, amikor akut a probléma.


Szemészetesen azt mondták, hogy ez tankönyvi esete a migrén aurának, amikor a migrén nem fejfájásban jön elő, hanem ilyen vibráló foltok formájában.

Mondjuk nekem sosem tartott 3 napig egyfolytában, hanem minden nap egy hétig előjött pár alkalommal, aztán egyre rövidebbek lettek a rohamok majd elmúlt teljesen.


Nézesd meg szemésszel azért, de nagy valószínűséggel stressz, vérnyomás és szemfáradtság lehet az oka, külön-külön vagy együttesen.

2016. jún. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!