Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyire káros hatású kontaktl...

Mennyire káros hatású kontaktlencsére rávenni a szemüveget?

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy gyenge a lencsém és a szemüvegem is, mert tovább roncsolódott a szemem, viszont ez eddig annyira nem zavart, így ismét megrendeltük a 3 hónapos lencsecsomagot. Most viszont munkában egyre többször érzem, hogy alig látok távolra, holott eddig nem volt vele probléma. Ma "csak viccből" felvettem a szemüvegem, miközben a lencse is a szememen volt, és azt tapasztaltam, hogy tökéletesen látok. Viszont nem vagyok szemész, és gondoltam rákérdezek, használhatom így a duót, amíg nem tudok erősebb lencsét rendelni, vagy bírjam ki a mostanit és ne kombináljak?

2016. máj. 31. 22:35
 1/3 anonim válasza:
Szólj a dokinak hogy már nem elég erős a lencse biztos segít. De mínuszos vagy plusszos?
2016. jún. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
minuszos. És a megrendelt lencsét most muszáj még elhasználnom, azt nem tudom lecserélni jobbra...
2016. jún. 24. 00:17
 3/3 anonim ***** válasza:
3 hónapot ki lehet bírni bárhogy. Nekem egymás után háromszor írt fel gyengébb dioptriát az orvos, mire rájöttem, és elmentem egy másikhoz. 1,5 dioptriával kellett volna erősebb... Egy évig szenvedtem emiatt. 4 lencsém meg is maradt ebből az időszakból és vissza se lehet váltani, nem tudom, mit csináljak velük.
2016. szept. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!