Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Jobb szememre 60% tompa lato...

Jobb szememre 60% tompa lato vagyok igy kaphatok e igy jogositvanyt és ha igen milyen feltételekkel?

Figyelt kérdés
2016. jún. 8. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Fél szemmel is vezethetsz.

[link]

2016. jún. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hány %-os a jobb szemem, de én is így vagyok. Kétszer futottam neki az orvosi alkalmasságinak, két különböző helyen és orvosnál. Az első helyen 80Km/h-ra akartak korlátozni. A másodiknál azt mondták, nem gond, hogy az egyik szemem rossz, a lényeg, hogy két szemmel lássak jól, itt végül nem korlátoztak. Úgy érzem valamilyen joghézag lehet a rendszerben: aki teljesen vak, annak 80 km/h-os korlátozás van. A tompalátók esetén pedig attól függ, milyen orvost fogsz ki.
2016. jún. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és igy jobban romlik a jobb szemem?
2016. jún. 9. 18:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez az állapot felnőtt korra kialakul, már se romlani, se javulni nem fog. (Hatékonyan javítani iskolás korig lehet, minél előbbi felismeréssel)
2016. jún. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!