Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi lehet ez? Anno 4 hete...

Rsturbo1981 kérdése:

Mi lehet ez? Anno 4 hete hegesztettem és a jobb szemem begyulladt az másnap estére elmúlt, és innentől kezdődik a lényeg.

Figyelt kérdés
Anno 4 hete hegesztettem és a jobb szemem begyulladt az másnap estére elmúlt, és innentől kezdődik a lényeg, minden Reggel, mikor felkelek szúr a jobb szemem kb 30 másodpercig, akkor bekönnyezik és abbahagyja, majd elindulok dolgozni kocsival ott is elkezd szúrni, majd megint bekönnyezik és innentől nincs semmi baja másnap reggelig, minden reggel ezt eljátssza és utána semmi bajom. Tudom menjek orvoshoz, de hátha volt már valakinek ilyen tünete, vagy tudja mi ez.
2016. jún. 22. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szemcseppel mindenképp kezelni kell!
2016. jún. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Te tényleg nem vagy komplett, menj orvoshoz.

Segítek kirakni ezt a nagyon rejtélyes dolgot: hegesztésnél bele repült a szemedbe egy idegenanyag.

2016. júl. 5. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!