Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha fekete felületen fehér...

Ha fekete felületen fehér szöveg van, akkor a fehér szöveget duplán látom, de csak közepes távolságon. Más dolgokat tökéletesen látok közelre is és távolra is. Miért lehet ez, orvoshoz el kellene mennem?

Figyelt kérdés

2016. júl. 4. 21:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Kiegészítés: a fényes szövegnél veszem legtöbbször észre szintén fekete háttérnél.
2016. júl. 4. 21:57
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A nagy kontraszt zavarja a szemet, ez természetes. Ha ezen kívül semmi panaszod, akkor nincs miért orvoshoz rohangálnod.
2016. júl. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. júl. 5. 11:07
 4/7 anonim válasza:

Nálam is így van ez. Nagyon irritálja a szemem.

Bár nekem pl a facebook is kissé irritáló vagy a google amikor rákeresek valamire. Pedig máshol nem igazán. Fehérre fekete vagy feketére fehér nekem elég ratyi. Volt egy osztálytársam aki néha fekete fehér csíkos pulóverben jött, hát ránézni sem tudtam, csak úgy villohott. :D

2016. júl. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy fekete alapon csak a fehéret látod duplán? Próbáld ki más erős neonszínű szöveggel is (pink, sárga, zöld).
2016. júl. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 Ezeknél a színeknél is előjön csak kevésbé erősen, egyébként pár hónapja voltam látás vizsgálaton és teljesen tökéletes voltam.
2016. júl. 6. 01:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez a helyzet és nagyon zavar.
2023. júl. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!