Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Monitor előtti munka miatt...

Monitor előtti munka miatt fárad a szemem. Milyen műkönnyt szemcseppet javasoltok?

Figyelt kérdés
Visine eléggé ismert de azt hallottam hogy tartósítószer nélkülit kellene.

2016. aug. 13. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Tartósítószermentes pl a Refresh.
2016. aug. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy amiatt? Szemvizsgálaton voltál? Csak azért kérdezem, mert ilyen nekem is volt, hogy nap végére elfáradt és káprázott a szemem és enyhén fájt a fejem, amit betudtam a monitorbámulásnak, aztán kiderült, hogy asztigmiám van és a korrekciójával ez eltűnt, mintha elfújták volna.
2016. aug. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Voltam szemvizsgálaton de nem mondták hogy gond lenne a szememmel csak javasolták hogy használjak műkönnyt.
2016. aug. 13. 14:46
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha nem reagálsz rá rosszul, nem vagy allergiás, akkor egy kis tartósítószer sem gond igazából.

Általában azt javasolják, hogy hyaluronsavat tartalmazót használj, mert attól a saját könnytermelésed is normalizálódhat, idővel elhagyható a csepegtetés.

Refresh tényleg jó, de nekem a DM-es is bevált, ha az ár is számít. Esetleg Ocutears, ami nekem jó volt. Arra ügyelj, hogy ha kontaktlencsét használsz, ahhoz nem jó mindegyik. Meg persze ami nekem működik, neked nem biztos, hogy ugyanolyan jó lesz.

2016. aug. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
OK, csak egy ötlet volt. Műkönnyben sajna nincs tapasztalatom.
2016. aug. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl közelről nézed a monitort? Minimum karnyújtásnyira legyen, de minél messzebb, annál jobb. A fényerő is legyen minél kisebb.
2016. aug. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom felétek hogy van ez? Én elmentem a szemészetre a panaszommal, amikor is a doktornő megvizsgálta a szememet, és konkrétan megmondta, melyik, 3 féle szemcseppet és gélt kell használnom, az épp aktuális munkához. Volt aminek a nevét felírta, volt amihez adott prospektust. Amióta betartom, nem volt panaszom. Ha orvosnál vagyok, rákérdezek...mégis mit tetszik javasolni..
2016. aug. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak az az orvost hallgat meg, akinek fizetünk errefelé. A többi 1 mondat után bólogat, nem figyel, rosszabb esetben félbeszakít, és olyan dolgokat ír fel a leletre, amit az életben nem mondtam, mert nem tünetem, de már találgat. A betegekre jutó idő 2 perc, ebben benne van a leletírás is.
2016. aug. 14. 12:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Prevenciòs lencsén nem gondolkoztál? Nekem ugyan ez van, plusz ajánlott a doki műkönnyet , amit 2òránként kell hasznàlni az elején, a neve systane ultra. Nekem bevàlt, még a fejfájàst is enyhíti :)
2016. aug. 15. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!