Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nemetoszagban kaphato szemgyul...

Nemetoszagban kaphato szemgyulladasara valo kenocsok? Sziasztok! Olyan kerdesem lenne hogy szerintetek melyik a legjobb kenocs amelyet Nemetorszagban lehet kapni es konkretan szemgyulladasra valo megpedig huzat okozta szemgyulladasra?

Figyelt kérdés
Nemetorszagban kaphato szemgyulladasra valo kenocsok?Melyikek a legjobbak?

2016. aug. 25. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát te nem beszélni jól a magyartot, szóval mindegy.

Te feltenni több kérdés egymással összetéve.

Különválasztva:

1) Biztos, hogy lehet kapni.

2) Nem tudni én, melyik(ek) :) a legjobb.

2016. aug. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a megtisztelő válaszod! Bar nem tudom szo nelkul hagyni...íme megmutatkozott a mai vilag embere,persze tisztelet a kivételnek!ha valaki segítséget ker akkor ilyen segítséget kap! Szep...! Az helyett hogy segítséget kapnék,sokkal inkabb a magyar tudasomon van a hangsúly...es igen gondoltam hogy letezik ilyen kenőcs ,csak en személy szerint a nevére lettem volna kivancsi!na de semmi gond, mindenki csak magára számíthat es szerencsére megoldódott a probléma!A magyar tudásom pedig véleményem szerint rendben van,mint ahogy a kérdéseim is! Meg egyszer koszonom!
2016. aug. 31. 18:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem fogok nyelvtanórát tartani ingyen, bár eléggé rászorulnál. Igaz, ha szerinted a kérdés és a nyelvtudásod rendben van, akkor sajnálom azt, aki tanított, mert időpocsékolás volt. Falra hányt borsó lenne minden szó. Amúgy a hozzászólásod szintén tele van hibával, és egyiknél sem az ékezetek hiányára gondolok, mert feltételezem, az nem áll rendelkezésedre.


Mindenesetre annak örülök, hogy jobban vagy.

2016. szept. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!