Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 16 éves lány vagyok aki...

16 éves lány vagyok aki elveztette bal szeme látását 5 évvel ezelőtt a többi lent?

Figyelt kérdés
Sziasztok szeretném elmesélni valamit és kérdezni hogy eloszor is van-e eselyem meg? Ha mar a latasom nemkaphatom vissza....legalabb a szemem szinet kapjam vissza....11 eves koromban elvittek Beszterce Banyara es megalapitottak h a szemem latasat mar sosem kaphatom vissza de viszont a jobb szemem kiegesziti a balt....es azota az egyik szemem takarom a hajammal mert annyira szegyellem ahogy az emberek megvetoen bamulnak ram...es inkabb lesutott fejjel megyek tovabb...es mar nembirom...nagyon sokszor voltan pszichologushoz es nagyon sokszor veget akartam vetni az eletemnek de nemsikerult....a bal szemem pupillaja szurke szinu es nagyon ronda....es szornyen utalom az eletem...segitseg? Mentheto vagyok-e meg? Visszakaphatom a regi szemem szinet? :(

2016. szept. 6. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Szines kontaktlencse?:)
2016. szept. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nemvalt be :) a pupillanal atlatszo
2016. szept. 6. 20:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ez attól függ, hogy mi a diagnózis. De az biztos, hogy senki nem bámul rád megvetően, mert ebben nincs semmi megvetni való! Feltűnik az embereknek, hiszen más mint az átlag, ezért megnézik, de nem vetnek meg!A kontaktlencse tényleg jó megoldás lehet, ha téged ez zavar. De olyan jó lenne, ha megbírkóznál saját magaddal, és legyőznéd az önbizalom hiányod e miatt! Rengeteg embernek van valami hiányossága, problémája. A legtöbb akit ismerek megszokta, elfogadta, hogy hozzá tartozik, és nem okoz problémát neki. Meg kell próbálnod elfogadnod magad. Próbálj meg minden nap csinálni legaláb egy dolgot ami örömet okoz neked. Ne a bal szemed legyen az életed központi kérdése! Annyi mindenbem segíthetnél másoknak, annyi mindenben megtalálhatnád az örömöt. Erre csak egy dologra koncentrálsz és azt hiszed ezen múlik a boldog élet. Ejnye. Ébredj fel és csinálj mást!
2016. szept. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És miért baj ha a kontaktlencse a pupillánál átlátszó? Na és! Egyébként tuti lehet speciális igényre szabott akár egyedi lencsét csináltatni!
2016. szept. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valoban megprobalhatnad elfogadni. Ez a te kulonlegesseged. (Pl nezegess heterokromiasokrol kepeket, szerintem gyonyoru, nagyon kulonleges dolog)
2016. szept. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia

Tudom, hogy nem ugyanaz, de én például asztmás vagyok, és tudom mit érzel amikor mindenki néz (mindenki a gyógyszeremet nézi, kérdezgetnek, hogy mi-mire kell, volt aki beszólt, hogy nem tudok hosszútávot futni), és nem mondom, hogy mindenki jót akar, szerintem igenis van olyan aki csak bámul, nem sajnál, de hidd el a legtöbb ember aki néz téged, semmi rosszat nem akar, csak egyszerűen nem értik a helyzeted, nem láttak még ehhez hasonlót, de ne érdekeljen, hogy ők mit gondolnak. Ha bámulnak gondolt azt: Na ők sem láttak még ilyen csinos lányt ;)!

Tényleg, a lényeg, hogy te elfogadd, és hidd el, lehetne rosszabb is, örülj neki, hogy a másik szemeddel látsz, és hogy egyébként egészséges vagy!

2016. okt. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!