Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Homályosan látok a jobb...

Homályosan látok a jobb szememmel távolra. Menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Eddig nem figyeltem meg. Ma reggel azonban ültem a konyhában, és néztem ki az ablakon a parkolóra. Nem tudtam elolvasni rendesen a kocsik rendszámtábláját. A bal szememmel tökéletes leolvastam, a jobb szememmel azonban semmit. Csak foltokat láttam. De közelre a jobb szememmel is jól látok. Szerintetek menjek vele szemészetre?
2016. szept. 13. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
egy látogatást meg ér. nekem pont fordítva rossz a szemem. van szemüvegem, de egyébként el vagyok nélküle is.
2016. szept. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én szemüveges vagyok, de egyik reggel úgy keltem fel hogy a szokottnál is rosszabban látok a bal szememmel, szerencsére aztán elmúlt.
2016. szept. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nekem még nem múlt el:( Lehet megmutatom egy orvosnak, az a biztos
2016. szept. 13. 14:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a 2 szemmel együtt továbbra is jól látod, - márpedig az agy a vezérszem képéhez alkalmazkodik - akkor a szemüveggel semmit nem nyersz. Meggyógyítani meg ugye nem fogja, de legalább hurcolhatod mindenhova.
2016. szept. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De mi lesz ha tovább romlik?
2016. szept. 13. 22:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt a szemüveg nem fogja megakadályozni.
2016. szept. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!