Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mire utalnak ezek a tünetek?

Mire utalnak ezek a tünetek?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál, azt mondta nem lát semmi rendelleneset. De közbe már két hete minden reggel mindkét szemem be van ragadva és este is többször felkelek rá, hogy valami irritálja. Nem kell erőltetnem hogy kinyissam egy kevés váladék van rajta, de az folyamatosan termelődik és napközben is kifejezetten zavaró hogy folyamatosan törölgetni kell. Emellett szerintem sokkal pirosabb a szemem alatt ha lehúzom illetve a felső és alsó szemhéjam is teljesen kipirult olyasmi érzés mint mikor kiszárad a szám. Eleinte erős viszketéssel és irritációval járt (ekkor voltam orvosnál) de már egy hete nem jelentkezik ez a tünet olyan intenzíven.

2016. szept. 22. 08:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Allergiára.
2016. szept. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!