Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Tenyleg karos egy tininek a...

Tenyleg karos egy tininek a kontaklencse 1 alkalomra (halloween)?

Figyelt kérdés
A szuleuim nem engedik mert azt mondjak hogy karos,es h rontja a latast de nekem csak rgyetlen egy alkalomra kellene de ok ezt nem engedik? Hogy vgyrm ra oket? Igaz ez?
2016. okt. 1. 20:48
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja es nem vagyok szemuveges csak a szinhatas miatt kene ... Sry kontakt*
2016. okt. 1. 20:50
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Tudják a szüleid, hogy vannak nem dioptriás kontaktlncse? :)

Tavaly nekem is volt piros nem dioptriásom és vagy 8 órán keresztül benne volt a szemembe pedig nem szabadna és még mindig látok. Persze nem azt mondom, hogy te is hagyd benne addig! De egyébként semmi bajod nem lesz. Csak figyelj arra hogy tiszta legyen a kezed és sminkelés előtt tedd be, mert ha bele megy alá valami akkor begyullad a szemed. Nézd meg Móni szépségvilágának a kontaktlencsés videóját. Ő megmutatja/elmondja a fontos dolgokat!

16/L

2016. okt. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*kontaktlencsék
2016. okt. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
egy alkalomra minek több ezer forintot kib.aszarintani az ablakon?
2016. okt. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

2. Vagyok

Ha több ideig hagyod bent, kiszárad a szemed, mert nem jut levegőhöz, ha így nehéz kivenni ( a szem szárazsága miatt) cseppents bele egy kis kontaklencse folyadékot. Meg kivétel után egy kis szemcsepp, ha esetleg kiszáradna

2016. okt. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem káros egy alkalomra.
2016. okt. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De nem nagyon birom oket ravenni... Annyira rosz h annyira megszabjak...van otletetek h hogyan vegyem raoket?
2016. okt. 2. 08:28
 8/10 anonim ***** válasza:

Még mindig 2. Vagyok

Hány éves vagy? Nem lehet hogy a korod miatt nem engedik?

2016. okt. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, nem minden kontaktlencse diopotriás, és például cosplayhez is csomóan használják.
2016. okt. 23. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle, ha odafigyelsz a higiéniára. Vannak dioptria nélküli kontaktlencsék is. El kell menni egy vizsgálatra, ott megmondják, hogy milyen kontaktlencse való a szemedre és akkor úgy tudsz magadnak venni, rendelni.
2016. okt. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!