Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 26 éves vagyok, pár éve...

26 éves vagyok, pár éve felfedeztem hogy néha kancsitok, ha nagyon kicsit oldalra nézek. Tehát ha nem szemből nézek valamit. Mostanában egyre gyakoribb. Megszüntethető?

Figyelt kérdés

Ugy 2-3 éve

Szemproblémám mondhatni nincs,autó vezetési alkalmasságin irtak fel egy szemüveget. Az egyik lencse -0,5 a másik +0,5 ös.

Akkor azt mondták nem kötelező hordani de szürkületkor javasolják ha vezetek.


2016. okt. 27. 20:51
 1/1 anonim válasza:
Szia! Nekem is így kezdődött, 8 évvel ezelőtt észre vettem, hogy időnként kiszalad oldalra az egyik szemem, de nem volt feltűnő. Mára már az, folyamatosan jön kifelé. Nagyon zavar, műtétre készülök. Menj el szemészhez, ő megmondja, hogy van e okod aggodalomra. Nekem akkor már nem volt stereolátásom sem. Csak úgy magától szerintem nem fog elmúlni, de kérd ki szakember tanácsát. Jöttek nekem is azzal, hogy szemtorna stb... hát nem ér az semmit.
2016. okt. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!