Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit hagyok ki azzal hogy...

Mit hagyok ki azzal hogy színtévesztő vagyok?

Figyelt kérdés
Hello. Az lenne a kérdés hogy mik azok a dolgok amiket nem csinálhatok amiatt mert szín tévesztő vagyok. A színek amiket el tévesztek: lila és kék, világos barna és zöld. Azt már hallotam hogy ettől még lehet jogosítványom de gondolom sok más dolog van amit nem csinálhatok. Köszi a válaszokat.

2016. nov. 12. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
mindenféle designer munka ahol fontos a szín problémás lehet. persze még ott se kizáró feltétlenül, ha tudod ezt a "fogyatékosságod", hogy számodra nem olyan színes a vilég. gondolok itt arra, hogy pl. szerkesztesz egy weboldalt, akkor az lehet úgy is marha jó, hogy nem a színeken van a hangsúly, vagy csak egyeztetsz egy jól látóval mondjuk. amúgy úgy tudom, hogy létezik színtévesztést korrigáló szemüveg is...
2016. nov. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hello. Köszi a választ és az lenne a kérdésem hogy megtudnád e írni hogy honnan lehet olyan szemüveget venni vagy esetleg kipróbálni? Kösz ha segítesz.
2016. nov. 13. 15:11
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Zseniális találmány, ebből írtam aszakdolgozatomat ;)

2016. nov. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Jogsid lehet ugyan, de teherautó és afelett nem.

Villanyszerelő festő nyilván nem lehetsz.

2016. nov. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!