Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ütés érte a szememet baleset...

Ütés érte a szememet baleset közben látni fogok még vele?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Két napja egy kiszakadt levegőcső erős ütést mért a jobb szememre. Abban a pillanatban teljes sötétség az érintett szemre. Sürgősségi ügyelet vizsgálatok stb. Diagnózis: elmozdult a szemlencsém. Másnapra nem keménykedett meg ez állítólag jó. De viszont nem látok vele rendesen. Színeket eltévesztem,homályosan látok,se messzire sem közel nem tudok olvasni vele mert foltokat látok még mindig piros-eres. kb -30-40%-osra teszem a romlást. Kérdésem: fogok még vele ugyanúgy látni mint előtte vagy ilyen marad vagy soha nem lesz már olyan mint volt? Aki hozzá tudsz szólni kérnem írjon nagyon meg vagyok ilyedve 33 éves vagyok családfenntartó.

2016. dec. 8. 09:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Ehhez egy orvoson kívül - aki megvizsgált téged! - senki sem fog tudni hozzászólni.
2016. dec. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!