Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Egy 13 éves lánynak adnak...

Egy 13 éves lánynak adnak kontakt lencsét?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy 13 éves lánynak adnak kontakt lencsét? Gondolom ez orvostól is függ. Meg sokan mondják hogy először "kényelmetlen". Szerintetek?

2017. jan. 7. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Én is 13 éves koromtól hordok. Először elég nehéz berakni, de könnyen meg lehet tanulni :) Nekem nem volt kényelmetlen.
2017. jan. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2017. jan. 8. 08:32
 3/5 anonim válasza:
Szia! Elmondom neked őszintén hogy nem érdemes ilyen korban. Ilyenkor még nagyon sok oxigént igényel a szaruhártya, és ezt még a leglágyabb kontaktlencse sem tudja nyújtani. Ha bemész optikushoz akkor lehet hogy ad, de hidd el én csak jót akarok neked, várj vele pár évet. Hasonlóan voltam én is, azt mondták inkább várjak vele pár évet. Egyik ismerősöm vett 14 évesen is bedagadt neki meg minden. Érdeklődj utána! Sok sikert!
2017. jan. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod..csak tényleg nem áll jól a szemüveg..Tegnap voltam és nem adtak kontaktlencset..várok vele még😊
2017. jan. 12. 16:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp keress fel egy kontaktológust és vele beszéld át a dolgokat!
2017. jan. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!