Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Az optikai üzletben meghirdete...

Az optikai üzletben meghirdetett ingyenes szemvizsgalat után, abba az optikában kell szemüveget csináltatni?

Figyelt kérdés
2017. jan. 11. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Rendes diagnózisért, menj rendes szemészeti rendelőbe, még ha fizetni is kell érte.
2017. jan. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

#1 Az optikában is rendes szemészti vizsgálat van...


Igen általában az akció csak akkor érvényes ha ott is csináltatod.

2017. jan. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Én is a szemorvosi vizsgálatot ajánlom, hogy a lencse jó legyen, mert elég drága a szemüveg, még akkor is, ha ingyenes a vizsgálat.
2017. jan. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%

Egyes vagyok.

Az optikai üzlet az csak üzlet marad, nem ér fel egy jól felszerelt rendelővel.

Bácsikám is ebbe a hibába esett, a 400 eurós szemüveget rásózták, a lencse meg természetesen nem jó. De legalább van egy menő szemüvege. :))

2017. jan. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mifelénk az optikákban teljes értékű, jól felszerelt külön helyiség található ami csak és kizárólag szemészeti vizsgálatra szól egy állandó szakemberrel, voltam már külön szemorvosnál is ahol teljesen ugyan azt csinálták velem végig mint az optikában, sőt az optikában még a kontaktlencsét is be tudják lőni, nem egy helyen jártam már, mindenhol így volt. Persze akkor ezek szerint ez optikafüggő, de abból kiindulva hogy ingyenes szemvizsgálattal hirdetik magukat nem hinném, hogy cserébe egy silány vizsgálattal ellőnék az emberek szemét mert annak pont 0 értelme lenne, csak menne mindenki vissza panaszkodni és lencsét cserélni. Hiszen egy normális optikában nem rád sóznak egy szemüveget, hanem lencsét csináltatnak az általad kiválasztott keretbe, amihez pedig ugye kell a dioptria, amihez pedig kell egy vizsgálat, amihez pedig kell egy jól felszerelt helység, azaz körbeértünk.
2017. jan. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ahova én járok ott is van egy külön vizsgáló, teljes értélű szemész szakorvossal (a kórházban is rendel meg magánként is) és mellette két optometrista is dolgozik, ők azok akik csak felmérni tudnak de pl gyógyszert nem írhatnak fel.

Amúgy a kérdésre válaszolva nézd meg az akció apróbetűjét, van ahol tényleg csak akkor ingyenes ha náluk csináltatsz szemüveget.

2017. jan. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Nereida3 ***** válasza:
Nekem is optikában írtak fel szemüveget, elsőre nem lett jó az egyik lencse, de természetesen ingyen kicserélték, és most tökéletes. Mondjuk fizetős volt, de itt a szemészeten 5 órát kell várni. Később persze elmentem oda is vizsgálatra, és az optikás szemüveggel mindent láttam.
2017. jan. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha van TB-d akkor ingyenes a szemvizsgálat a szemészeten. Először menj el oda.

Utána mehetsz a boltba a szemvizsgálatra ha szemüveget is akarsz venni. Ahol én csináltattam a szemüvegem ott az ingyenes szemvizsgálat mellé járt dioptria garancia is.

2017. jan. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Csabx ***** válasza:

"Ha van TB-d akkor ingyenes a szemvizsgálat a szemészeten."

Ja! Nálunk az SZTK-ban, ha most bejelentkezek,/jan17/ akkor körülbelül márciusban már sorra is kerülök. :o)

2017. jan. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9 márciusban??! A kis protekciós...

Nálunk minimum fél évet kell várni..

2017. jan. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!